Про це повідомляє The Mirror. В грудні 2014 року Ніхал відправився в Бостон, щоб пройти лікування препаратом під назвою Lonafarnib, який бореться з раком і блокуючими змінами в кровоносних судинах. Процедура поліпшила гнучкість суглобів підлітка і допомогла йому набрати 2 кілограми. Чи продовжить це життя Ніхалу, дослідникам з Progeria Research Foundation в Бостоні поки сказати важко. Лікування хлопчика буде продовжуватися.

Зріст підлітка – 1,2 метра, вага – всього 12,5 кілограмів. Хлопчик, який живе з сім'єю на околиці Мумбаї, виглядав здоровим до 18 місяців, в якийсь момент батьки помітили на його шкірі темні і світлі плями. Потім він перестав розвиватися, його суглоби стали слабкими, волосся випало, а шкіра почала швидко старіти.

П'ять років тому лікарі поставили діагноз – дитяча прогерія. Хлопчик перестав ходити до школи через насмішки інших дітей. Батьки вважають, що у нього спокійний характер, і він добре ладить зі своїм братом, якому 4 роки, і 11-річною сестрою.

У Ніхана є свій список бажань. Він мріє зустріти робота ASIMO від Honda і відвідати Діснейленд в Каліфорнії. Батько підлітка Шрініваса каже, що незалежно від того, скільки часу залишилося, він спробує виконати бажання свого сина.

Через швидке старіння шкіри і внутрішніх органів дитячу прогерію іноді називають синдромом Бенджаміна Баттона, як героя фільму з Бредом Піттом у головній ролі, який народився старим.

Читайте також: Дівчинка із осколком снаряду в голові народилась у Сирії (18+)