У вашому раціоні мало овочів

Фрукти і овочі – це "суперфуди", без яких не може обійтися правильний раціон. Вітаміни і корисні мікроелементи, які в достатку в них містяться, зменшують негативний вплив на шкіру. Наприклад, в шпинаті, солодкій картоплі, цитрусових, червоному перці, полуниці, спаржі і грибах міститься стільки корисних речовин, антиоксидантів і вітамінів, що вони навіть готові впоратися з вільними радикалами і повернути клітинам шкіри здоров'я.

Читайте також: Дієтолог розповіла про звички, які сприяють довголіттю

В першу чергу зверніть увагу на продукти з вітаміном Е – він захищає від ультрафіолетового випромінювання, яке призводить до пігментації і запалення.

Ви зловживаєте алкоголем та палите

Кріння не тільки погано позначається на стані шкіри, але ще і шкодить практично кожному органу і системі організму. Нікотин призводить до появи мішків під очима і зморшок навколо рота. Куріння знижує постачання шкіри киснем і живильними речовинами, як результат, – звуження кровоносних судин і уповільнення циркуляції крові.

Не менш небезпечний для шкіри і алкоголь. Він призводить до зниження рівня антиоксидантів в шкірі, а це стимулює запальні процеси і вивільнення вільних радикалів. Крім того, алкоголь зневоднює, тому ми стикаємося з сухою і шорсткою шкірою.

Ви мало спите

Вночі ваша шкіра відновлюється після дня, який приносить їй безліч негативних моментів, починаючи від забруднення навколишнього середовища і закінчуючи шкідливими сонячними променями.

Якщо ви спите менше восьми годин, то всі процеси відновлення порушуються, а, значить, ваша шкіра виглядає більш втомленою, тьмяною і нездоровою.