В той же час багато успішних людей стверджують, що саме ранній підйом бути однією з методик їх продуктивності. Тому візьміть і собі за правило прокидатися раніше.

Читайте також: Як навчитися рано прокидатися і почувати себе бадьорим: прості поради

"Ні" їжі перед сном

Дієтологи здавна рекомендують, що не варто їсти за дві години перед сном, а ще краще – після 19.00. Уникайте у вечірній час доби важку їжу, але дозвольте собі трохи сирих фруктів або овочів.

Змінюйте час прокидання поступово

Змиріться з тим фактом, що швидко і ефективно привчити себе рано вставати у вас навряд чи вийде. У новий режим дня слід вливатися поступово. Для цього кожен день ставте будильник на 5-10 хвилин раніше, ніж зазвичай.

Ідеальні умови для підйому

Як би банально це не звучало, але створіть для себе такі умови, які надихнуть тебе прокидатися з задоволенням, а не проклинати новий день. Один з таких факторів – температура в квартирі, яка не повинна бути ні занадто високою, але і не дуже низькою, особливо у холодну пору року. По-друге, на кухні вас повинен чекати улюблений чай або кава, які ви відразу зможеш заварити. Також ще ввечері приготуйте собі продукти, з яких будете готувати сніданок, а також одяг, який будете в цей день одягати.

Читайте також: Як правильно почати ранок: 8 корисних звичок, які вам сподобаються

Проведіть день активно

Повірте, якщо ваш день буде активним і насиченим, вже до вечора ви будете просто "валитися з ніг". Це не означає що потрібно навантажувати себе до хронічної втоми, але якщо ви постійно будете в чомусь задіяні, ваш організм сам попросить про відпочинок і сон.

Розбудіть себе

Не поспішайте переводити свій будильник на кілька хвилин пізніше відразу ж після його сигналу. Просто допоможіть вашому організму самому прокинутись: зробіть невеликі поплескування по обличчю, помасажуйте ніс і вуха, витягніть руки, потягніться, як кішка, відкрийте і закрийте очі (зробіть це декілька разів), потягніть коліна до носа. І після цього вже набагато легше можна виконувати ранкові процедури.