Портал "Единственная" пропонує нескладні правила, виконуючи які ранок перетвориться у справжнє задоволення. А щоб ранні прокидання стали звичкою – повторіть ці правила протягом 28-30 днів.

Лягайте спати рано

Щоб почуватися зранку бадьорим та повним сил – лягайте спати о 22-23:00. Це забезпечить вам повноцінних 7-8 годин здорового сну.

Читайте також: 7 причин, чому зранку болить голова

Не перемикайте будильник

Ставте будильник на точний час підйому та забутьте про ще "5 хвилин" у ліжку. Таким чином ви, по-перше, будете себе тренувати, а по-друге, встигнете зробити всі ранкові справи.


Не перемикайте будильник ще на 5 хвилин

Їжте після шостої

Останній прийом їжі має бути за 2-3 години до сну. Це дозволить вам прокинутися неголодними та повними сил. Але ваш останній прийом їжі повинен бути легким. Наприклад, стакан кефіру чи легкий салат.

Читайте також: 5 речей, які обов’язково потрібно зробити до 10 ранку

Зробіть сніданок смачним

Після того, як ви прокинетесь рівно о шостій чи сьомій ранку, ви заслуговуєте на винагороду. Додайте до свого сніданку шоколад або будь-які інші ласощі. Ви не нашкодите своїй фігурі, а от настрій піднімете.


Щоб бути бадьорим зранку – смачно снідайте

Пийте воду

Одразу після пробудження випийте склянку прохолодної води з лимоном. Через пару хвилин ви одразу відчуєте прилив сил та бадьорості.