Рекомендуємо звернути увагу на 5 порад, як швидко та ефективно привести себе до ладу та забути на деякий час про темні кола під очима.

Читайте також: Як правильно приймати душ, щоб не пересушити шкіру

Кубики льоду проти темних кіл під очима

Одним із найефективніших експрес-методів в боротьбі з темними колами під очима є кубики льоду. Вони прекрасно тонізують шкіру, зменшують припухлість і прибирають пігментацію.

Головне, не тримайте лід більше 3 хвилин, щоб не "заморозити" ніжну шкіру навколо очей і не пошкодити судини.

Склянка чистої води

Після того, як ви прокинулися, обов'язково випийте склянку чистої води. Саме зневоднення є однією з причин виникнення мішків і темних кіл під очима. І взагалі, візьміть собі за правило випивати 1,5 літра чистої води в день.

Читайте також: 7 беззаперечних аргументів, чому кожного ранку потрібно пити склянку води

Крем з вітаміном К і ретинолом

Темні кола навколо очей можуть бути викликані браком вітаміну К. Вибирайте крем для шкіри навколо очей з вмістом вітаміну К і ретинолу, тому що саме ці два інгредієнти значно скорочують припухлість і змінюють колір шкіри. А тривале щоденне використання дає найсильніший ефект.

Патчі для зони очей

Чудовий метод також для зменшення темних кіл під очима. Тут можуть підійти будь-які патчі: тканинні або гелеві. Буквально через 15-20 хвилин цей чудо-засіб зможе врятувати вас від небажаної припухлості і темних кіл під очима. Процедуру можна повторювати щодня, тим самим насичуючи ніжну шкіру навколо зони очей вологою.

Читайте також: Що таке патчі і для чого вони потрібні: поради, як правильно користуватись

Консилер вашого тону шкіри

Для ніжної шкіри навколо очей рекомендуємо вибирати б'юті-засіб з кремовою текстурою. Наносити консилер на зону навколо очей краще пальцями – легкими рухами.