Все через демографічну ситуацію та інші фактори, пише ScienceDaily.

Читайте також: Причиною хвороби Альцгеймера може бути запалення ясен

Дослідники зазначають, що розлади нервової системи є однією з основних причин інвалідності в сучасному світі. Найбільше за останні десятиліття поширилася хвороба Паркінсона.

Хвороба Паркінсона – що це?
Це захворювання нервової системи, яке переважно вражає людей літнього віку. Під час хвороби відбувається руйнування та загибель нейронів, які відповідають за вироблення нейромедіатора дофаміну. При недостатній кількості дофаміну у людини виникає перенапруження м’язів (м'язова ригідність), зниження рухової активності (гіпокінезія), тремор, втрата рівноваги Сучасна медицина поки не може вилікувати людей з хворобою Паркінсона.

Вчені наводять такі дані: 1990 року по 2015 число пацієнтів з цією хворобою перевищило шість мільйонів. Вчені прогнозують, що до 2040 року кількість людей з хворобою Паркінсона може перевищити 12 мільйонів.


До 2040 року людей з хворобою Паркінсона може перевищити 12 мільйонів

За словами експертів, іншими факторами, які підвищують ризик розвитку дегенеративних хвороб нервової системи є пестициди, розчинники і важкі метали, які потрапляють в навколишнє середовище.

Деякі дослідження показують, що ймовірність хвороби Паркінсона вище у тих, хто не палить, проте причинно-наслідковий зв'язок ще належить довести.


Світові загрожує епідемія хвороби Паркінсона

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.