Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у фейсбуці.

Читайте також У МОЗ створили Медичну раду: чим вона займатиметься

"Максим Степанов кілька днів тому на своєму щоденному брифінгу оголосив про створення медичної ради при МОЗ. Схоже, нескінченні обговорення та проведення міфічних аудитів для "виправлення недоліків" реформи займають одну з провідних позицій у роботі МОЗ", – зазначила ексміністерка.

Крім того, Супрун розкритикувала склад Медичної ради. Так, серед людей, які будуть вносити пропозиції міністру щодо трансформації, є відомий хірург і директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров.

Людина, яка роками наживається на українцях, зробивши з державного медичного закладу своє феодальне володіння. Лікар-переховувач вбивць у лікарні, статки якого налічують мільйони, регулярно критикував трансформацію системи охорони здоров’я. Зрозумівши, що брати гроші з пацієнтів за послуги гарантовані договором з НСЗУ не вийде, він різними способами саботує зміни в медицині,
– написала Уляна Супрун про Бориса Тодурова.

У Медраду входить Ольга Голубовська – лікар-інфекціоніст та позаштаний спеціаліст МОЗ по напрямку "інфекційні захворювання" в часи Богатирьової.

Супрун зазначила, що, бувши радницею Скалецької, Голубовська чинила тиск на держслужбовців, вимагаючи включити її до складу експертів по визначенню номенклатур та наполягала на необхідності закупівлі конкретного дорогого препарату для лікування гепатиту С.

Пізніше виявилося, що Голубовська отримувала кошти від виробника цього препарату. Жодного конфлікту інтересів вона у цьому не вбачала,
– зазначила ексочільниця МОЗ.

Також, за словами Супрун, на урядових нарадах по протидії COVID-19 Голубовська серйозно переконувала учасників, що українці будуть менше хворіти, бо вони представники білої раси.

"Семен Глузман – адепт теорій світових змов, та особа, яка поширює відверту маячню і брехню особисто про мене та зміни в медицині. Глузман відчайдушно потребує уваги, тому постійно привертає її до себе, поширюючи різного роду маразм", – написала ексміністерка.

Уляна Супрун пояснила, що тепер доступ до прийняття рішень в міністерстві та можливість проштовхувати свої інтереси з’явився знову завдяки Степанову.

Тепер Голубовська, Тодуров і Глузман долучаться до команди міністра з "виправляння помилок старої команду МОЗ" щодо другого етапу медичної реформи, який їх так лякає, бо означає ніщо інше як завершення епохи феодалізму головних лікарів та сидіння на потоках, – підсумувала вона.