Цим займаються дослідники з Університету Монаша, вони адаптували технології, які використовуються для тестування грипу й алергій, передає ABC.
Також на тему: Тести на антитіла до коронавірусу: нове масштабне дослідження від ВООЗ
Технологія допоможе тестувати імунітет до коронавірусу у людей, які не хворіють самі, але можуть заразити інших. Крім того, можна буде виявити тих, у кого є ризик розвитку важкої форми COVID-19.
Тест стежить за відмінностями в крові у пацієнтів з помірною та важкою формою інфекції. Таким чином можна передбачити, які дії необхідно зробити на ранньому етапі COVID-19, щоб через кілька днів людина не була на апараті штучної вентиляції легенів.
На початку квітня зразки клітин вже почали перевіряти в Мельбурні. Їх беруть у пацієнтів, які інфікувалися і вилікувалися від коронавірусу в Австралії, Італії, Китаї та Нью-Йорку. Метою експериментів є спостереження за імунітетом, що виробляються людиною у відповідь на коронавірус. Він дає можливість визначити, наскільки міцною є імунна реакція, і яка вірогідність розвитку важких симптомів.
Дослідники спостерігатимуть за В-лімфоцитами пам'яті – клітинами імунної системи, що виробляють антитіла для боротьби з вірусами.
Як відрізняються тести на коронавірус / інфографіка 24 каналу
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.