Зі загального коронавірусного фонду Міністерству охорони здоров’я виділили 14 мільярдів 345 мільйонів гривень, заявив на годині запитань до уряду у Раді глава МОЗ Максим Степанов, повідомляє 24 канал.

Читайте також Коштів з "коронавірусного" фонду вистачить до кінця року, – МОЗ

На що витратили гроші

  • 100 мільйонів гривень на придбання апаратів ШВЛ;
  • 2 мільярди 90 мільйонів гривень – на забезпечення засобами індивідуального захисту працівників закладів екстреної меддопомоги, закладів охорони здоров’я, лабораторних центрів. А також на закупівлю лабораторного обладнання, підвищення зарплати в лабораторних центрах;
  • 5 мільярдів 300 мільйонів гривень – на закупівлю обладнання в приймальні відділення опорних закладів охорони здоров’я в госпітальних округах;
  • 5 мільярдів 995 мільйонів гривень – на здійснення доплат заробітної плати медпрацівникам та іншим працівникам закладів охорони здоров’я. Ці доплати видаватимуть з вересня і до кінця 2020 року.

Міністр додав, що НСЗУ здійснює виплати медичним закладам, які лікують хворих на COVID-19, за пакетами: екстрена медична допомога, стаціонарна медична допомога, робота мобільних бригад. Загалом виплатили майже 3,5 мільярда гривень, не враховуючи серпень.

Дізнайтеся більше Половина українців проти жорсткого карантину під час другої хвилі COVID-19