Вдруге на COVID-19 занедужав 50-річний пацієнт

Про випадки повторного зараження коронавірусною інфекцію розповів лікар і дослідник Колумбійського університету Деніел Гріффін, інформує VOX.

Читайте також Жінка, яка одужала від коронавірусу, знову отримала позитивний результат тесту

50-річний пацієнт Гріффіна занедужав вдруге. Тест на COVID-19 був позитивним на початку липня – через три місяці після одужання від коронавірусу. Лікар зазначив, цього разу хворобу пацієнт переніс значно важче. Три місяці тому у хворого був лише легкий кашель та біль у горлі, проте повторний коронавірус супроводжували лихоманка та гіпоксія.

Недавні повідомлення та розмови з колегами-лікарями показали, що мій пацієнт – не один. Наприклад, два пацієнти в Нью-Джерсі, ймовірно, заразилися COVID-19 вдруге майже через два місяці після повного одужання,
– сказав Гріффін.

Яка ситуація з коронавірусом у США

США продовжують очолювати антирейтинг країн з найбільшою кількістю хворих на коронавірус. Станом на 18 липня в країні виявили понад 3 мільйони 647 тисяч випадків COVID-19, з них більше ніж 139 тисяч – летальні. Одужали – понад 1 мільйон 107 тисяч осіб. За останню добу коронавірус діагностували у понад 25 тисяч людей.