Експерти рядять знайти причину, чому вам хочеться спати тоді, коли всі інші активно працюють.

ТОП-7 причин втоми протягом дня

1. Переїдання

Однією з причин сонливості може бути переїдання під час обіду. Це пов'язано з добовим ритмом організму, який повідомляє мозку, що прийшов час для відпочинку. Саме сонний час – між 14 і 16 годинами дня.2. Цілий день у приміщенні

Малорухомий спосіб життя і брак свіжого повітря абсолютно не сприяє припливу енергії. Для того, щоб прогнати сонливість, треба робити кілька перерв, виходити на свіже повітря.

3. Неправильний час для сну

Якщо вам треба вставати дуже рано – ви можете відчувати втому протягом дня. Постарайтесь лягти спати раніше і відпочивати не менше восьми годин.

4. Мозок обманює тіло

Людина може переконати себе, що дуже втомилася, але насправді це не так. Люди часто маскують під недосипом банальну лінь.

5. Варто звернутися до лікаря

Якщо ви спите не менше восьми годин на добу, але втома та і не проходить протягом робочого дня, необхідно звернутися до лікаря. Втома і сонливість можуть свідчити про анемію, нестачу заліза, діабет, проблемах з травним трактом.

6. Депресія

Брак енергії є одним з основних симптомів депресії. У такому випадку рішення проблеми також потрібно шукати, тільки або всередині себе і своїх переживань, або за допомогою експерта.

7. Алкоголь

Алкоголь впливає на ті ж рецептори, що й снодійне. Тому в обідній час алкоголь протипоказаний, особливо, якщо попереду ще половина робочого дня.

Читайте також: ТОП-4 секрети, як прокинутися без будильника: прості у виконанні поради