Як розповіла заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, зафіксовано те, що п'ятеро людей контактували з хворою жінкою.

Читайте також В Україні друга жінка померла від коронавірусу

Наразі контактні особи знаходяться у самоізоляції. Усі вони мають симптоми вірусного захворювання.

"По буковинці з летальним випадком є 5 контактних осіб з ознаками вірусного захворювання вони госпіталізовані. Ми не можемо здорових (контактних) госпіталізувати в інфекційні відділення. Ці люди спокійно можуть дома проходити самоізоляцію", – сказала Гусак.

Коротко про коронавірус у Чернівцях

Наразі в Чернівцях підтвердили 10 випадків зараження Covid-19. 17 березня виявили шість випадків – 33-річна жінка (летальний випадок), люди віком 31, 10, 18 років, двоє дітей віком рік і десять місяців та шість місяців. Усі хворі контактували з особами, в яких раніше підтвердили захворювання на Covid-19.

Перший підтверджений в Україні випадок зафіксували саме у Чернівцях. 3 березня коронавірус виявили у чоловіка, який повернувся з подорожі Італією. Він досі перебуває в лікарні та ізольований. 15 березня йому зробили повторний тест на коронавірус – він негативний. Якщо ще один тест буде негативним, чоловік повністю одужав.

12 березня тест на коронавірус показав позитивний результат у чоловіка, жінка якого нещодавно повернулась з Італії.

16 березня підтвердили коронавірус ще у двох жінок з Чернівців. Пообіді цього дня лікарі області повідомляли, що усі шпиталізовані пацієнти почуваються задовільно.

Наразі в місті та області введений режим надзвичайної ситуації: раніше за всіх в Україні закрили ринки, заклади громадського харчуванння, спортивні клуби. Також з області не їздять автобуси.


Як правильно використовувати маску / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.