Кабмін 17 червня ухвалив порядок страхових виплат родинам загиблих та постраждалих медиків, які беруть участь у протидії та ліквідації наслідків коронавірусної хвороби. Під час засідання уряду визначилися з порядком та сумами виплат, пише 24 канал.

Читайте також: Дякувати не лише на словах: Зеленський дав нове доручення виплати страховки медикам

Страхові виплати передбачені у таких випадках:

  • 1 млн 576 тисяч гривень родинам медичних працівників у разі їхньої загибелі від коронавірусу, на який вони захворіли під час виконання професійних обов'язків.
  • 210 тисяч гривень, якщо медик захворів і помер не під час роботи з хворими на COVID-19.
  • А також виплати в разі отримання інвалідності внаслідок захворювання медика на коронавірусну інфекцію.

7 травня Верховна Рада ухвалила закон про підвищення соціального захисту медичних працівників та їхніх сімей, згідно з яким у разі смерті медичного працівника внаслідок інфікування коронавірусом, він прирівнюється за статусом до військовослужбовця.

Коронавірус продовжує приносити нові жертви, і ми маємо діяти так само швидко, тому спрощуємо бюрократію, щоб уже на ділі допомагати родинам загиблих та постраждалих,
– зазначив глава уряду Денис Шмигаль.

Скільки коштів уряд виділив з держбюджету на протидію коронавірусу

Загалом із державного бюджету на червень у загальний обсяг коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 виділили 64 669 537,70 тисяч гривень, при цьому обсяг витрачених коштів з Фонду відповідно до прийнятих постанов КМУ – 13 023 963,03 тис. грн, а обсяг залишку коштів Фонду наразі становить 51 645 574,67 тисячі гривень.

Із державного бюджету на червень у загальний обсяг коштів Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 було виділено 64 669 537,70 тисяч гривень при цьому обсяг витрачених коштів з Фонду відповідно до прийнятих постанов КМУ – 13 023 963,03 тисяч гривень, а обсяг залишку коштів Фонду наразі становить 51 645 574,67 тисячі гривень.


Скільки коштів уряд виділив на протидію коронавірусу / Фото телеграм-канал Олексій Гончаренко