Під час брифінгу заступник міністра охорони здоров'я зазначив, що очевидно, керівник закладу в якому проходить обсервація, помилився.

Читайте також: Скалецька два тижні проведе в обсервації разом з евакуйованими українцями: деталі

Оновлено: Заступник міністра охорони здоров'я Юрій Коваль повідомив, що Скалецька не полишила місце обсервації.

Зоряна Скалецька не полишила території санаторію, вона перебуває в окремому приміщені, де є кабінет, але вільно і подовгу спілкується з нашими громадянами,
– повідомив Коваль.

Геращенко додав, що очевидно Олександр Блінов, керівник Нових Санжар, помилився.

Я думаю, що він просто помилився. Пані Зоряна на території санаторію, зараз вона спілкується з бортпровідниками і пілотами рейсу. І буде там усі 14 днів, як і обіцяла,
– зазначив Геращенко.

До того ж пані Зоряна опублікувала пост у Фейсбук.

Зазначимо, що попередньо керівник медзакладу Нові Санжари Олександр Блінов повідомив, що пані Зоряна покинула місце обсервації.

Пані міністерка зараз виїхала. Вчора вона була з нами до 2:00, контактувала з тими працівниками, які працюють у боксі. Сьогодні вона виявила бажання піти до людей, і з ними поспілкуватись,
– повідомив Блінов.

Також він зазначив, що міністерка повернеться на обсервацію, проте коли – "треба в неї спитати". До того ж, крім Скалецької у закладі залишаться ще три представники МОЗ.

Ми їй зробимо будиночок, людині треба працювати,
– розповів начальник медзакладу.

Він також зазначив, що попри карантинний режим, міністр може покинути територію санаторію у будь-який момент, принаймні, поки вона не поспілкувалась з евакуйованими.

Керівник медцентру також зазначив, що попри карантинний режим, міністр може покинути територію санаторію у будь-який момент, адже поки що вона не поспілкувалась з евакуйованими.

Вона може. І я буду йти додому,
– сказав Блінов.

Сутички у Нових Санжарах: основне

  • Жителі селища Нові Санжари 19 лютого влаштували масові протести й виступали проти розміщення у їх медцентрі евакуйованих з китайського Уханя людей.
  • Вранці 20 лютого до селища з'їхалася поліція та Національна гвардія України, привезли військову техніку, зокрема бронеавтомобілі.
  • Протягом четверга місцеві жителі перекривали дороги, палили шини, та навіть влаштували сутички з правоохоронцями. Коли поліцейським надвечір 20 лютого вдалося відтіснити людей і зробити коридор для 7 автобусів з евакуйованими, місцеві почали кидати камінням в транспорт і кричати "Ганьба". Евакуйовані українці у відповідь показували сердечка.
  • Внаслідок сутичок постраждали 9 правоохоронців та 1 цивільна особа. Їм надають допомогу медики.
  • Національна поліція розпочала два кримінальні провадження за фактом масових заворушень у селищі Нові Санжари.
  • Зауважимо, літак SkyUp з евакуйованими з Китаю українцями та громадянами інших країн прибув в Україну вранці 20 лютого. У жодного евакуйованого немає жодних симптомів коронавірусу чи іншої застуди.
  • На карантині у Нових Санжарах перебуватимуть 45 евакуйованих українців, 27 іноземців і персонал, який обслуговував людей на літаку.

Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.