Звернення Іллі Ємця з'явилося на сайті Міністерства охорони здоров'я.

До теми: Як поводити себе вдома і на роботі під час карантину, щоб не захворіти на коронавірус

Ілля Ємець вважає, що багато українців сприймають введені заходи безпеки легковажно, через що нехтують встановленими правилами.

Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких. Занотуйте: карантин – це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома,
– заявив голова МОЗ.

Ємець додав, що "самоізоляція – це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу". Відтак, він закликає українців не бути байдужими до друзів та знайомих та "пропагувати" домашній режим.

Влада робить дуже правильні кроки, і у разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим. Навіть якщо це комусь не подобається. Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють у посиленому режимі. Наш обов’язок – захистити український народ,
– додав він.

Станом на 18 березня, в Україні зафіксували 14 випадки зараження коронавірусом та 2 летальних випадки через хворобу.


Як вберегтися від коронавірусу / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.