Список речей, які потрібно взяти з собою у лікарню для довгого перебування, опублікувало видання The New York Times. Це також необхідно знати тим, хто доглядає за своїми родичами, щоб у потрібний момент допомогти їм.

Читайте також: Список в пологовий будинок: що потрібно взяти з собою

Що взяти з собою в лікарню: список

Зручний одяг та постільна білизна

Часто запах власної подушки та ковдри з дому можуть стати джерелом комфорту та зробити перебування у лікарні легшим.

Стосовно одягу рекомендуємо взяти теплі речі, адже у медичних закладах буває прохолодно: халат, шкарпетки, капці, спідню білизну та одяг, який має бути вільним, щоб було зручно ходити на будь-які аналізи і тести. Додамо, що це важливо не лише для пацієнтів, а і їхніх опікунів.


Що взяти з собою в лікарню: список необхідних речей / Unsplash

Книги, телефон, головоломки

Для того, щоб перебування у лікарні не проходило нудно, пропонуємо взяти з собою те, що подобається, – книгу, журнал, кросворд, гаджети із зарядними пристроями тощо.

Те, що допоможе краще спати

Сон – один з найскладніших аспектів перебування в лікарні. Водночас госпіталізованим потрібно більше відпочивати та спати, що важливо для оздоровлення. Допомогти у цьому можуть: маска для очей, вушні пробки, лавандовий кімнатний спрей, заспокійлива музика.


​Що взяти з собою в лікарню: список необхідних речей / Unsplash

Закуски

У більшості лікарень є кафетерії та автомати з їжею, але перекус може бути нездоровим, особливо якщо ви їсте її кожного дня. Якщо у лікарні немає обмежень стосовно домашньої їжі, можна взяти будь-які закуски з дому. Також варто мати з собою м'ятну гумку, адже деякі способи лікування залишають неприємний смак у роті пацієнтів. І головне – вода, щоб уникнути зневоднення.

Список контактів

У випадку, якщо у вас не працюватиме телефон і не буде змоги знайти необхідну інформацію, варто видрукувати список з історією хвороби, наявність чи відсутність алергії, які лікарські препарати вживалися, екстрені контакти, імена та номери лікарів пацієнта, а також сканування страхової картки.

Засоби гігієни

Основні засоби, такі як дезодорант, зубна щітка та зубна паста, серветки для обличчя та тіла – обов'язкові для госпітальної сумки. Не завадить взяти з собою дезінфікуючий засіб для рук, антибактеріальні серветки для рук, туалетний папір, зволожувальний крем для рук, бальзам для губ.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.