1. Корінь куркуми є потужним антиоксидантом. Спеція містить кальцій, залізо, кальцій, вітаміни С і групи В, йод, фосфор, ефірну олію, лактон, алкалоїд та інші цінні компоненти, передає Сosmo.

Читайте також: Чи корисні БАДи для організму: пояснення медиків

2. Ця спеція чудово виводить шлаки і токсини з організму.

3. Окрім того, куркума добре очищає кишечник від слизу, пригнічує гнильну мікрофлору і підтримує нормальну кишкову флору та покращує травлення.

4. Корінь куркуми знижує кислотність шлункового соку, надаючи противиразковий ефект.

5. Куркума ще й допомагає боротись з "поганим" холестерином цукром у крові – знижує їхній рівень, чистить кров, нормалізує її склад та пом'якшує наслідки променевої терапії.

Куркума є цінною спецією для шлунково-кишкового тракту

Куркума є цінною спецією для шлунково-кишкового тракту

6. Куркума має лікувальну дію при захворюваннях суглобів.

7. Спеція покращує стан хворих з цирозом печінки через алкоголь – вона є гепапротектором, який захищає печінку від дії токсичних речовин.

8. Куркума є потужним протизапальним і антисептичним засобом.

9. А ще запашна спеція допомагає знижувати вагу, адже вона активізовує вироблення шлункових ферментів і поліпшує травлення. Відповідно, спожита їжа буде трансформуватися не у жир, а в енергію.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.