Однак дуже часто хороше самопочуття залежить не стільки від кількості сну, як від його якості. Щоб висипатись та повноцінно відпочивати за ніч слід дотримуватись цих легких правил.

Без алкоголю

Окрім того, що після вживання алкоголю сон буде тривожним та поверхневим, організм також не зможе нормально розслабитись через переповнений сечовий міхур та зневоднення.

Менше гаджетів

Лікарі не радять зловживати гаджетами, якщо ви хочете добре спати. Яскраве світло монітора подразнює очі та змушує мозок налаштовуватись на роботу. До того ж, зайва інформація перед сном знову ж таки не дасть нормально розслабитись.

Не приймати ванну

Нонсенс, але гаряча ванна навпаки сприяє кращому сну. Однак тут один важливий пункт – приймати гарячий душ чи ванну варто не менш, ніж за годину до сну. Одразу перед вкладанням цього робити не варто, бо ви просто не зможете нормально заснути.

Читайте також: Як заснути за хвилину: ТОП-6 дієвих лайфхаків

Менше їжі

Наїдатись перед сном не лише шкодить вашій фігурі, але і сну. Дієтологи та спеціалісти по здоровому сну зійшлися на одному: їсти треба за 2-3 години до сну та вечеря має бути легкою.