Ці прості поради допоможуть вам засинатие легше, а зранку не почувати себе зомбі.

Менше старатись

Коли ми не можемо заснути – усі наші думки лише про відсутність сну та його наслідки. Але чим більше ми цього хочемо, тим пізніше воно приходить. Згадайте, що сон – це така ж фізична потреба організму як, наприклад, їжа. Тож організм може або бути готовим до сну, або ні.

Лікарі радять нормалізувати свій графік сну, не пити кави перед сном та регулярно займатись спортом. Тоді проблеми із безсонням мають зникнути.

Вимкнути світло

В ідеалі ми маємо прокидатись зі сходом сонця та засинати із його заходом. Так запрограмований наш організм. Однак із появою електрики ці ритми трохи змінились.

Щоб покращити свій сон спеціалісти радять не вмикати яскраве світло за годину до сну. Також рекомендують уникати електроніки, яка випромінює синій колір. Краще перед сном почитати книгу чи журнал, ніж сидіти у смарфтоні.

Читайте також: 10 звичок, які значно поліпшать ваше життя

Гаряча ванна

В той момент, коли ми охолоджуємось після гарячого душу чи ванни, в організмі зменшується рівень кортизолу – гормону стресу. Тим самим тіло поступово готується до сну та ви відчуваєте напад сонливості.

Спеціалісти радять приймати гарячу ванну близько 30 хвилин за годину до сну.

Спати у шкарпетках

Теплі зручні шкарпетки не лише суперкомфортні, але і допоможуть заснути швидше. Якщо ноги у теплі, то кров розширюється та краще циркулює по всьому тілу і зігріває його. А це сигнал для нашого мозку, що пора спати.

Думай про приємне

Постійні думки про те, як вам буде погано, якщо ви сьогодні не виспитесь, лише подразнює ваш мозок. Краще зфокусуватись на чомусь приємному, що не викликатиме у вас стрес. У цьому випадку рахувати овечок – не єдиний варіант. Можна уявляти, до прикладу, найкращу подорож у вашому житті на Багами.