Серед страхів, що стосуються статевого життя молодих людей лідирують венеричні хвороби та небажана вагітність. Натомість питання контрацепції хвилює 47% опитаних. Про це повідомляє NewScientist.

Читайте також: Яким має бути ідеальний секс: бачення чоловіків і жінок

Крістін Андрес з Університету штату Канзас та її колеги провели онлайн-опитування серед 800 молодих американців віком від 18 до 25 років, 50% з яких є студентами. В обох групах приблизно у половини опитаних були постійні відносини.

Добровольців запитали про їх сексуальний досвід, очікування з приводу інтимного життя, стратегіях флірту, а також страхах чи причинах, через які вони відмовляються від інтимної близькості.

Виявилось, що хлопці та дівчата значно розходяться в критеріях оцінки свого сексуального життя: 45% юнаків і 28% дівчат сказали, що задоволеність інтимним життям залежить від кількості сексу. Тим часом, 28% дівчат і 16% хлопців стверджують, що головне в сексі – якість, а не кількість.

Також дослідження показало, студенти очікували більше романтичних відносин, ніж ті, хто не вчився в університеті.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.