Як пояснюють дію сережок для схуднення

Механізм дії сережок для схуднення, ймовірно, ґрунтується на акупресурі – методі альтернативної медицини, який поки що науково не доведений. Філософія акупресури у тому, що у нашому тілі є невидимі потоки "життєвої енергії".

Також на тему Чи існують ліки, які захищають або покращують здоров'я печінки

Коли ці потоки блокуються або баланс у них порушується, ми хворіємо. Щоб відновити баланс лікарі альтернативної медицини впливають на спеціальні точки голками або пальцями.

У 1956 році французький доктор Поль Ножье з'ясував, що вуха – це скупчення таких точок, тому для них навіть придумали окремий спосіб лікування – аурикулотерапію. Поль Ножье вважав, що якщо натиснути на вухо в одному місці, то можна вилікувати хвору спину, а якщо в іншому зменшити апетит. У цьому полягає принцип дії сережок для схуднення.

Дослідження сережок для схуднення

Сережки для схуднення – по суті, і не сережки, а скоріше магнітні кліпси. Ми знайшли одне оглядове дослідження ефективності цих сережок зниження ваги. До нього увійшли лише вісім досліджень. У двох із них не було контрольної групи, яка б не носила сережки, а в інших учасники на додаток до сережок переходили на низькокалорійну дієту або виконували вправи.

Автор дослідження Хуан Чінг-Фен навіть отримав значні результати, щоправда, у середньому учасники втратили лише близько двох кілограмів за весь час експерименту. Це можна списати на коливання ваги, які відбуваються у більшості людей протягом кількох днів без будь-яких втручань та обмежень. Тож оцінити вплив магнітних сережок на вагу за такими експериментами складно.