Ситуація з медициною на окупованих територіях

Про це в у прямому ефірі телемарафону повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає 24 Канал. За його словами, єдина лікарня, яка на території тимчасово окуповано Запорізької області може приймати хворих на коронавірус, це є Мелітопольська інфекційна лікарня, яка заповнена на 100% і тому вже не може якісно надавати медичну допомогу всім, хто її потребує.

Також на тему У Рівному чоловік помер від інфекційного захворювання: з'їв немиті овочі та фрукти

Також на окупованій території розпочався спалах сезонного грипу, який також надшвидкими темпами розповсюджується. Ворог під час вже епідемії грипу почав робити щеплення неякісною російською вакциною. Від неї в Мелітополі померло щонайменше 4 людини. Ворог продовжує проводити свої випробування на наших мешканцях, ще раз підкреслюючи те, що для них цивільні мешканці – порожнє місце,
– розповів мер.

Мер Мелітополя додав, що з коронавірусом і грипу, як і взагалі в медицині на тимчасово окупованій території надскладна ситуація.

Примусова паспортизація

"Декілька тижнів тому дійшло до того, що просто візки для людей з інвалідністю та милиці наші люди не можуть отримати, якщо в них немає російського паспорта. Саме тому ворог сьогодні продовжує тиснути, змушувати наших мешканців його отримувати", – розповів міський голова.

Федоров додав, що на окупованій території є проблема з медичним персоналом, тому що велика кількість наших лікарів виїхали з тимчасово окупованої території. І тому за консультаціями вузьких спеціалістів потрібно їхати до Симферополя. А там, звичайно ж, без російського паспорта та без спеціально оформленого медичного страхування, неможливо отримати жодну консультацію.