Насправді, ранок, це час, коли варто наситити тіло енергією дещо іншими ритуалами, а ось каву – випити уже після них. Розповідаємо про альтернативні варіанти, які принесуть вам більше користі.

Дивіться також 7 продуктів, які непомітно вбивають ваше серце

  • Склянка води

Після сну наше тіло часто зневоднене тому перш ніж випити чашку кави, – випийте склянку води.

  • Розтяжка або кілька простих вправ

Якщо деякий час ви починатимете день з легкої розтяжки або короткого тренування, ви просто не зможете уявити свого життя без цього ритуалу. А користі від цих простих дій буде дуже багато – починаючи від підтягнутого тіла, здорової постави та кращого функціонування внутрішніх органів.

Адже навіть незначна фізична активність може збільшити кровообіг, пробудити тіло та підвищити енергію.

Розтяжка також стимулює парасимпатичну нервову систему, що сприяє відчуттю спокою та розслаблення. З цієї причини розтяжка як під час пробудження, так і перед сном може вплинути на ваш настрій і здатність організму справлятися зі стресом.

  • Практика усвідомленості

Користь медитацій – не вигадка, посніть з простого – глибокого дихання. Як і розтяжка, це допоможе стимулювати приплив крові та кисню в організмі. Постійні практики медитації з часом допоможуть сформувати позитивне бачення та можуть зменшити потребу в зовнішніх стимуляторах, таких як кофеїн.

  • Обирайте здорові варіанти сніданку

Прийом їжі перед кавою може стабілізувати рівень цукру в крові. Виберіть збалансований сніданок, де буде білок, здорові жири і складні вуглеводи.

Доведено, що люди, які снідають нерегулярно, мають більшу ймовірність розвитку проблем з обміном речовин.

  • Не забувайте чистити зуби

Це не тільки допоможе покращити здоров'я ротової порожнини, а й сам процес чищення зубів може розбудити вас. Крім того, вживання кави після чищення може зменшити ймовірність фарбування зубів.