Про це заявили науковці Технологічного інституту Джорджії, передає "Країна здоров'я".

Вони провели дослідження, під час якого проведи МРТ-сканування мозку у сотні осіб. Добровольці мали впродовж 5 хвилин зосередитися на нерухомій точці.

Читайте також: Чому людей приваблюють фільми жахів та кімнати страху

Після цього вчені проаналізувала отримані дані, щоб з'ясувати – які ділянки мозку були залучені у цей момент і як вони взаємодіяли між собою.

Під час другого етапу експерименту вони провели тестування, завдяки якому оцінювали творчий, когнітивний та інтелектуальний потенціал учасників дослідження. Також добровольці мали оцінити свій рівень мрійливості у житті, заповнивши спеціальні анкети.

З'ясувалося, що у спокої ділянки мозку у деяких людей виявляли виражений зв'язок між собою. Таку властивість мозку мали саме мрійники. А творчі інтелектуальні тести підтвердили – їхній мозок працював набагато ефективніше.

Висновок вчених: у людей, в яких спостерігався високий рівень інтелекту, креативності та продуктивності, мали тенденцію більше мріяти. Тож мрійливість, беззаперечно, добра ознака ефективності мозку.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.