Якщо ви хочете запалити іскру у стосунках, чи розпалити свій сексуальний потяг, спробуйте включити ці 6 ефективних методів у своє життя.

Дивіться також 10 фактів про секс які точно здивують кожного

  • Будьте відвертими й говоріть про свої бажання

Спілкування з партнером щодо ваших бажань і потреб має важливе значення для створення глибшого емоційного зв'язку і точно допоможе збільшити задоволеність від сексуального життя.

Ідея відкрито говорити про свої сексуальні фантазії не повинна викликати почуття сорому чи страху. Секс – це не про заборони, а про задоволення. Пам'ятайте про це і вільно висловлюйте свої вподобання.

Пам'ятайте і те, що просто лежати і чекати, поки прийде задоволення – поганий варіант, спробуйте бути активними. Експериментуйте і схиляйте до цього свого партнера.

  • Не забувайте про прелюдію

Інтимній близькості сприятимуть обійми, поцілунки і навіть розмови. І це важливо не лише на початку стосунків. У середньому, упродовж першого року пара встигає "звикнути" один до одного, але забувати про чуттєвий вступ – не варто.

  • Спробуйте ароматерапію

Деякі аромати, як-от лаванда чи іланг-іланг, вважаються афродизіаками та створюють більш чуттєву атмосферу.

Сандалове дерево також підійде, він має солодкий, деревний екзотичний аромат, який підсилює фізичну чуттєвість і робить партнерів більш сексуально розкутими

  • Додайте в раціон продукти з цинком

Цинк, незамінний мінерал, відіграє важливу роль у різних функціях організму, включаючи регуляцію гормонів.