Зверніть увагу на ці помилки та не повторюєте їх, якщо мрієте про білосніжну посмішку.

Читайте також: 6 речей, які вбивають ваші зуби

Техніка чищення зубів

При чищенні зубів не натискайте на щітку занадто сильно, адже це може призвести до стоншення емалі. Кожен раз починайте чистити зуби з нової ділянки – так кожна зона отримає однакову увагу. Рухайте щіткою зверху вниз, а не з боку в бік.


Дотримуйтесь техніки чищення зубів та виконуйте цю процедуру близько двох хвилин

Електричні щітки

Якщо ж ви чистите зуби електричною щіткою, то варто знати, що при сильному натисканні – щетинки загинаються, а отже вся чистка буде малоефективною.

Занадто швидка чистка

В середньому люди чистять зуби близько 1 хвилини, в той час як для ретельної процедури необхідно як мінімум 2. Умовно розділіть зуби на 4 ділянки і приділіть кожному не менше 30 секунд.

Відбілюючі пасти

Пасти з відбілюючим ефектом містять велику кількість абразивних речовин, які можуть привести до швидкого витончення емалі, появи хворобливої чутливості і навіть темних плям.


Уникайте паст із відбілюючим ефектом та ополіскувачів, які містять алкоголь

Ополіскувачі

Регулярне використання ополіскувачів на основі алкоголю небезпечно для здоров'я і навіть може спровокувати виникнення онкологічних захворювань. До того ж, ретельне полоскання порожнини рота відразу після чистки призводить до змивання фтору і в рази знижує ефективність зубної пасти.

Зубна нитка

Рухи вперед-назад травмують ясна і бічні стінки зубів. Правильна техніка – це легкі рухи зверху вниз.

Жорсткі щітки

Зубні щітки з жорсткими щетинками травмують тканини ясен і призводять до зносу емалі. До того ж, з часом можуть оголитися шийки зубів.