Зверніть увагу на ці помилки та не повторюєте їх, якщо мрієте про білосніжну посмішку.

Читайте також: 6 речей, які вбивають ваші зуби

Техніка чищення зубів

При чищенні зубів не натискайте на щітку занадто сильно, адже це може призвести до стоншення емалі. Кожен раз починайте чистити зуби з нової ділянки – так кожна зона отримає однакову увагу. Рухайте щіткою зверху вниз, а не з боку в бік.

Дотримуйтесь техніки чищення зубів та виконуйте цю процедуру близько двох хвилин
Дотримуйтесь техніки чищення зубів та виконуйте цю процедуру близько двох хвилин

Електричні щітки

Якщо ж ви чистите зуби електричною щіткою, то варто знати, що при сильному натисканні – щетинки загинаються, а отже вся чистка буде малоефективною.

Занадто швидка чистка

В середньому люди чистять зуби близько 1 хвилини, в той час як для ретельної процедури необхідно як мінімум 2. Умовно розділіть зуби на 4 ділянки і приділіть кожному не менше 30 секунд.

Відбілюючі пасти

Пасти з відбілюючим ефектом містять велику кількість абразивних речовин, які можуть привести до швидкого витончення емалі, появи хворобливої чутливості і навіть темних плям.

Уникайте паст із відбілюючим ефектом та ополіскувачів, які містять алкоголь
Уникайте паст із відбілюючим ефектом та ополіскувачів, які містять алкоголь

Ополіскувачі

Регулярне використання ополіскувачів на основі алкоголю небезпечно для здоров'я і навіть може спровокувати виникнення онкологічних захворювань. До того ж, ретельне полоскання порожнини рота відразу після чистки призводить до змивання фтору і в рази знижує ефективність зубної пасти.

Зубна нитка

Рухи вперед-назад травмують ясна і бічні стінки зубів. Правильна техніка – це легкі рухи зверху вниз.

Жорсткі щітки

Зубні щітки з жорсткими щетинками травмують тканини ясен і призводять до зносу емалі. До того ж, з часом можуть оголитися шийки зубів.