Про це йдеться в дослідженні, опублікованому у виданні Journal of Social and Personal Relationships, передає The Independent.

Опитавши 259-студентів-добровольців, які перебувають в романтичних стосунках, було досліджено, їхню якість стосунків, медіа-звички і те, чи є у них з коханою людиною спільні друзі. У висновку стало відомо, що що спільний перегляд кіно або читання книг справді покращують стосунки.

Читайте також: 4 обов'язкові речі, які роблять щасливі пари щодня

Як стверджують автори дослідження, особливо корисним є спільний перегляд фільмів або читання літератури корисні для тих пар, яким не вистачає спільної соціальної активності. Тобто, коли у пари часто немає спільних друзів і їм нема що обговорювати.

Саме тому перегляд і подальше обговорення фільму удвох створює ефект, аналогічний до того, коли пара знайомиться і починає спілкуватися з новими друзями.

"Наше дослідження вкотре доводить, що сучасні медіа приносять людям користь, надаючи багатий, психологічно значимий соціальний світ", – зазначила провідний автор дослідження, психолог Сара Гомілліон.