Зі слів експертів, не варто перед сексом їсти боби, капусту і броколі, передає Delfi. Під час їх засвоєння організм застосовує бактерії, які вивільняють метан. А це призводить до здуття живота та викликає дискомфорт.

Читайте також: Що потрібно їсти жінкам для покращення сексуального життя

З такими відчуттями сексуальний запал при цьому може повністю зникнути.

Здуття живота через споживання бобів, капусти і броколі відіб'є бажання зайнятись сексом

Також не варто жувати жувальну гумку перед інтимною близькістю – вона також допомагає повітрю накопичуватися у животі, а ментол м'ятних жувальних гумок знижує рівень чоловічого статевого гормону – тестостерону.

Жувальна гумка накопичує повітря у животі, а ментол знижує рівень тестостерону у чоловіків

Їжу з високим глікемічним індексом (дуже солодка і крохмалиста) також варто уникати перед сексом. Зокрема, картопля фрі підвищує рівень глюкози у крові, а, відповідно, і концентрацію інсуліну. А за припливом енергії після такої їжі варто очікувати різкий спад тонусу і сильне бажання спати.

Не варто їсти перед сексом страви з високим глікемічним індексом – це підвищить рівень глюкози у крові

Енергетичні напої і газована вода містять підсилювач смаку хінін, який різко знижує сексуальне бажання. Тож перед інтимною близькістю краще таких напоїв уникати.

Серед продуктів, які не можна їсти перед сексом, є енергетичні напої і газована вода

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.