Крім шкіл та університетів також закрили садочки, про це повідомив під час брифінгу прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Читайте також: По всій Україні ввели карантин через коронавірус

Діти не будуть ходити на навчання

Аби запобігти поширенню коронавірусу в Україні уряд вирішив вжити ряд заходів. Зокрема, запровадження карантину в дитячих, середніх і вищих навчальних закладах.

Уряд запроваджує карантин із завтрашнього дня (з 12 березня – ред. Здоров'я 24) в середніх і вищих навчальних закладах. Діти в школи, університети та садочки ходити не мають,
– зазначив Денис Шмигаль.

Також прем'єр-міністр підтвердив запровадження обмежень на організацію культурних, спортивних, розважальних масових заходів до 200 людей.

Додаткові заходи уряду

Кабмін виділив 100 мільйонів гривень на закупівлю засобів індивідуального захисту. Відтак, до 1 червня заборонили експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення.

Крім того, прийнято рішення закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в Міжнародному аеропорті Бориспіль.

Щоб захиститися від коронавірусу, слід часто й ретельно мити руки, дотримуватися дистанцій з людьми, використовувати маски, якщо відчуваєте симптоми занедужання.


Як правильно носити маску/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.