Про це розповіла дієтолог Світлана Фус на своїй сторінці в Instagram.

З її слів, восени важливо нормально та повноцінно спати. Аби сон мав максимальну користь для організму, варто дотримуватись простих правил.

Читайте також: 6 продуктів, які можна їсти перед сном без шкоди для фігури

1. Не лягайте спати голодними, але і не переїдайте перед сном. Останній прийом їжі рекомендується робити за 3-4 години до сну.2. Варто не брати жодних електронних пристроїв хоча б за півгодини до сну, адже мерехтливий екран негативно впливає на вироблення гормону, який допомагає заснути – мелатоніну.

3. Якщо є можливість для денного сну – використовуйте її. 15-20 хвилин – цього часу цілком достатньо для відновлення гормонів, ферментів і нервової системи.

4. Прислухайтесь до свого організму – простежте, коли ввечері вас починає хилити на сон і привчіть себе лягати в цей час.

5. Спіть не менше 7-8 годин на день – це підвищить продуктивність на роботі, покращить самопочуття, підніме настрій та зміцнить здоров'я.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі ​Здоров'я.