У Комітеті ще раз нагадали, що багато людей в суспільстві плутають легалізацію вживання канабісу з метою розваги та легалізацію медичного канабісу.

Читайте також: Медичний канабіс і не тільки: чому українцям варто змінити ставлення до конопель

"Річ йде про канабіноїдні препарати – ми говоримо зараз лише про них. Про медичне застосування канабісу, застосування з високим рівнем контролю держави.

Система контролю канабісу складніша навіть за систему опіоїдних препаратів. Але я вважаю, що це треба зробити, ми не можемо затягувати розгляд цього питання. Адже 2 млн людей відчувають біль", – додав голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

Голова комітету з питань здоров'я нації Михайло Радуцький у свою чергу відзначив, що закон про легалізацію дійсно немає відношення до побутового канабісу.

В суспільстві є неоднозначне бачення цього рішення. Ми точно вважаємо, що медичний канабіс має стати доступним в країні, єдине, що ми не хочемо поспішати. Тільки в нашому комітеті розглядається декілька законопроєктів.

"Ми не обіцяємо зробити це в турборежимі. Ми будемо дуже добре вивчати. Бо це неоднозначне питання в суспільстві. Але з іншого боку є ветерани АТО, є люди з онкологічними захворюваннями, з Хворобою Альцгеймера для яких це чи неєдина можливість полегшити життя".

Тому ми ставимось до цього питання з великою відповідальністю, але не чекайте від нас швидкого рішення, – резюмував Радуцький.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.