Зазвичай один із них є практиком, а інший – з Міністерства охорони здоров'я чи зі спецдепартаменту. Таку думку в інтерв'ю 24 каналу висловив пульмонолог та кандидат медичних наук Євген Симонець.

До теми Можна вважати за державну зраду, – інфекціоністка жорстко відповіла антивакцинаторам

"Боротьба з хворобою – це не політична справа, а справа медиків. Саме вони борються", – наголосив Симонець.

На ефірах шоу немає реальної дійсності

За словами лікаря, на кожному токшоу відбуваються загравання політиків для підняття своїх рейтингів. "Розповіді про будь-що, але не про те, що дійсно відбувається", – відзначив він.

На сьогодні Україна посідає 2 місце зі смертності в Європі та 3 місце у світі. Ця "бронзова медаль" якраз нагорода нашим політичним діячам за успішне керування країною під час пандемії.

Євген Симонець

Пульмонолог та кандидат медичних наук

На думку пульмонолога, це багатокомпонентна складова, чому в людей такий високий ступінь недовіри до влади та вакцинації.

Симонець: Політики не вакцинуються

Кандидат медичних наук вважає, що говорити про вакцинацію треба, але також не забувати про дотримання карантинних заходів. Мовиться про:

  • масковий режим;
  • соціальна дистанція;
  • використання знезаражувачів.

Я поспішав на один ефір і перед мною на світлофорі зупинився автобус. У громадському транспорті, який набитий людьми, мізерна кількість із них наділи маски,
– розповів Симонець.

Лікар зауважив, що всі в один голос кажуть про обов'язкову вакцинацію. Проте, наприклад, ті ж самі нардепи не вакцинуються. "Лише зараз, коли давним-давно розпочалася вакцинальна кампанія, їм говорять, що вони теж мають обов'язково вакцинуватися", – додав він.

Важливо Правила одні для всіх, – Кравчук про депутатів-антивакцинаторів

Коронавірус в Україні: останні новини

  • У 2 областях України ліжка з киснем в лікарнях заповнені на 80%. Мовиться про Донецьку та Запорізьку області.
  • Лікарка-інфекціоністка Ольга Кобевко заявила, що в Україні фіксується "надвисокий показник летальності" від коронавірусу. За її словами, серед померлих є дуже багато молоді.
  • Львівщина має всі шанси потрапити у червону карантинну зону. Рішення невдовзі має ухвалити Держкомісія з надзвичайних ситуацій.
  • Після експерименту МОЗ з масової вакцинації у курортному Моршині на Львівщині для вироблення колективного імунітету, немає жодної госпіталізації пацієнтів із коронавірусом.