Моршин без госпіталізованих

Про це повідомив міський голова Моршина Руслан Ільницький. За його словами, в Моршині всього 22 людини захворіли на COVID-19, з них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні.

Також на тему: Україну накриє вірусна хвиля: як посилити ефект вакцинації

Якщо влітку в нас не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму маємо таку тенденцію. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють в легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції,
– розповів Руслан Ільницький.

Міський голова зазначив, що мали вищі очікування від масової імунізації, у місті сподівалися, що люди взагалі не хворітимуть на коронавірус. Але, за його словами, під час попередньої хвилі в березні, у Моршині госпіталізованих у важкому стані було дуже багато, були й летальні випадки.

Мер Моршина Руслан Ільницький розповів про експеримент із вакцинацією: відео 24 каналу

Економічний фактор

"Якщо говорити про економічний чинник, бо це також була наша мотивація, то все літо і зараз в нас є відпочивальники, санаторії працюють на повну потужність. За вимогами, що є в Україні, всі працівники санаторіїв вакциновані на 90 – 100%, тому цей експеримент нам суттєво допоміг вийти з економічно-пандемійної кризи", – зазначив міський голова.

Що відомо про експеримент в Моршині

  • 16 квітня в місті запустили пілотний проєкт Міністерства охорони здоров’я України з масового вакцинування жителів проти COVID-19.
  • За короткі терміни в місті вдалося щепити 70% дорослого населення.
  • До появи штаму "Дельта" в Моршині тривалий час не було жодного інфікованого COVID-19.
  • Станом 26 жовтня вакциновано першою дозою 75%, а двома – 74% дорослого населення міста.