Зазвичай лікарі призначають ліки та пропонують дієтичні втручання, щоб допомогти людям тримати симптоми цукрового діабету 2 типу під контролем, повідомляє MedicalNewsToday.

Читайте також: Революційний препарат від діабету спалює жир

Цукровий діабет другого типу – це
Це метаболічний стан, при якому організм не здатний в достатній мірі переробляти глюкозу (цукор). Через це рівень цукру в крові постійно високий.
Якщо його не встановити вчасно, це може призвести до різних ускладнень, включаючи гіперглікемію, гіпертонію та проблеми із зором.

Цукровий діабет 2 типу
Важливість дієти при діабеті 2 типу

У новому дослідженні науковці з Кембриджу проаналізували дані 867 осіб у віці від 40 до 69 років із нещодавно діагностованим діабетом 2 типу. Дослідники намагались з'ясувати, чи можуть зникнути ознаки хвороби при повільній втраті ваги.

Вони стежили за успіхами учасників впродовж 5 років і встановили, що до кінця 5-річного періоду діабет не повернувся у 257 осіб, тобто у 30% учасників. Проте вони все одно мали вдвічі більші шанси ремісії у порівнянні з тими пацієнтами, які залишились при своїй вазі.

А наприкінці 8-річного періоду лише 4,97% учасників змогли позбутися симптомів, тому затягувати з дієтичним втручанням – однозначно не варто.

Зараз науковці планують з’ясувати, як лікарям найкраще та найдієвіше підтримувати стан хворих на діабет 2 типу і як правильно втрачати та підтримувати здорову вагу, але щоб хвороба не поверталася.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.