Наукові фахівці з ICMR провели підрахунки, згідно з якими домашній карантин людей з симптомами коронавірусу може знизити загальну очікувану кількість випадків зараження на 62%, а максимальне число випадків – на 89%.

Також на тему: Коронавірус в Україні: вже заразилися 113 людей

Як проводилися підрахунки?

Для своїх розрахунків дослідники використовували просту математичну модель передачі інфекційних захворювань.

Мета їхньої роботи полягала в тому, щоб з'ясувати, чи можливо запобігти або відтермінувати локальні спалахи Covid-2019 за допомогою обмежень на закордонні поїздки, а якщо вірус вже почав передаватися всередині країни, то наскільки ефективним для його стримування може стати введення домашнього карантину для людей з симптомами.

Результати дослідження

Ми виявили, що суворе дотримання заходів соціального дистанціювання, зокрема, домашнього карантину, сильно скорочує швидкість передачі вірусу і загальну статистику зараження,
– поділилися дослідники.

Також їх підрахунки говорять про те, що скринінг людей, які в'їжджають в країну, в якій ще не спостерігається спалаху коронавируса, може затримати його поява в ній на термін до трьох тижнів.

Важливість карантину
Важливість карантину / інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.