Користь сексу під час місячних

Деякі жінки зазначають, що секс полегшує менструальний біль. Це має пояснення: окситоцин, який виробляється під час сексу, загалом покращує фізичний та емоційний стан.

Також на тему Знайшли найефективнішу позу для досягнення жіночого оргазму

Секс під час менструації здатний скоротити її тривалість. Великих досліджень, які б підтверджували це, немає, проте такий ефект відзначають гінекологи та їхні пацієнтки. А ось думка, що секс під час місячних може спровокувати розвиток ендометріозу – міф, який не підтверджений дослідженнями зовсім.

Болюча менструація по-науковому називається дисменореєю. За різними даними, біль під час місячних відчувають від 45 до 95% жінок. Займатися сексом, чи ні під час болючої ​​менструації залежить від типу болю. Якщо перші дні біль заважає вести звичний спосіб життя, секс треба відкласти.

Скільки пар практикують секс під час місячних

Секс під час місячних практикують 48% опитаних жінок, при цьому 51% віддають перевагу вагінальному проникненню. Мінет або хенджоб вибирають 40%, і лише 5% – кунілінгус або фінгерінг. Цікаво, що практики у бік жінок йдуть із величезним відривом від аналогічних ласк у бік чоловіка.

Це пов'язано із соромом: запах і текстура природних виділень бентежать жінок, і вони не підпускають чоловіків до вульви. 46% гетеросексуальних жінок зізналися, що секс під час місячних викликає у них відчуття сорому, тоді як 64% гетеросексуальних чоловіків не бачать причин відмовлятися від близькості через менструацію.

Технічний бік сексу під час місячних лякає багатьох. Здається, єдине оптимальне місце дії – душ, але це не так. Як і в будь-який інший час, під час місячних у сексі важливий взаємний комфорт. Не перейматися забрудненими простирадлами допоможуть сучасні засоби гігієни sex-friendly.

Що стосується естетики та чистоти: м'які губки для проникаючого сексу під час місячних використовують лише 11% опитаних жінок. 58% жінок вважають за краще підкладати рушник або використовують непромокальний наматрацник.