Китайська пневмонія в Росії
Росспоживнагляд поки не надав даних про те, в яких регіонах Росії було виявлено перші випадки, повідомляє 24 Канал. Також не зафіксовано погіршення клінічної картини чи збільшення кількості тяжких форм хвороби. У своїй звичній манері в російському відомстві заявили, що кинули усі сили на боротьбу з інфекцією.
Також на тему Новий спалах пневмонії в Китаї: влада дала роз'яснення
Там також повідомили про зростання захворюваності на респіраторні інфекції в кількох країнах, включаючи Китай, Німеччину, Францію та Італію, з основним ударом по дитячому населенню.
Спалах загадкової пневмонії в Китаї
У листопаді іноземні ЗМІ повідомляли про спалах неідентифікованої пневмонії серед дітей на півночі Китаю, вказуючи на переповнені лікарні та зростання кількості випадків у всіх містах. Згодом жителі Пекіна розповіли про заборону відвідування шкіл дітьми із застудними симптомами.
Через деякий час ВООЗ запросила у китайської влади інформацію про зростання випадків захворюваності. Китайський центр з контролю та профілактики захворювань та Пекінська дитяча лікарня вказали на скасування карантинних обмежень та поширення відомих сезонних патогенів, як причину збільшення кількості випадків захворювання.
Що відомо про мікоплазмову пневмонію
Мікоплазми – це унікальні мікроорганізми, що належать до категорії бактерій, але не мають клітинної стінки, що відрізняє їх від більшості бактерій і надає схожості з вірусами та найпростішими за деякими життєвими процесами. У людей виявлено щонайменше 13 різних видів мікоплазм. Більшість присутні в нормальній мікрофлорі ротової порожнини та урогенітального тракту, але деякі види, такі як Mycoplasma pneumoniae, є причиною респіраторних захворювань.
Типові початкові ознаки мікоплазмової пневмонії включають нежить, закладеність носа, печіння у горлі та кашель. У пацієнтів також спостерігається важкий кашель з невеликою кількістю мокротиння, висипання плямистого або вузликового типу. На цю мить великих спалахів, пов'язаних з мікоплазмою, не було зареєстровано, тому важко оцінити епідеміологічний потенціал таких захворювань. Розуміння реальної небезпеки поточного спалаху прийде з часом.