Шість міфів про похмілля:

1. Треба похмелитись на наступний день. Вживання алкоголю вранці після вечірки може відтягнути, але не запобігти похміллю. Тим більше, додаткова доза спиртного принесе ще більше шкоди для печінки та мозку, а також спровокує сильний головний біль уже за кілька годин.

2. Антипохмільні таблетки перед сном. Зловживання алкоголем викликає зневоднення і сильний головний біль, інтоксикацію печінки і мозку. За словами експертів, аспірин й ібупрофен, які є протизапальними засобами, борються з інтоксикацією, однак повністю зняти симптоми похмілля можуть не завжди. Проте медики не рекомендують приймати проти похмілля парацетамол, оскільки він перевантажує і без того завантажену печінку.

3. Хліб зменшує сп’яніння. Хліб може уповільнити всмоктування алкоголю в кров, однак не зменшить його вплив. Щоб заблокувати поглинання організмом спиртного під час застілля їжте жирну їжу.

4. Треба виспатися. Насправді алкоголь виходить з організму двома шляхами: через сечу і через дихання. Тому, щоб позбавитися від похмілля, вам потрібно не спати, а, навпаки, рухатися, щоб активніше дихати. І не забувайте пити багато води.

5. Шкідливий сніданок рятує від похмілля. Якщо похмілля супроводжується не тільки головним болем, але й нудотою, не снідайте фаст-фудом. Обирайте продукти, які легко засвоюються, і які підвищать рівень цукру в крові та перетравляться організмом без проблем. Відмінно підійдуть прості вуглеводи, наприклад, білий хліб, крекери, солодкі фрукти, мед.

6. Чашка міцної кави після вечірки. За словами експертів, міцна свіжозварена каву може тільки посилити похмільну нудоту. Кофеїн лише допомагає стати зосередженим і уважним, але не виводить з організму алкоголь.

Читайте також: 10 переконливих причин, чому зранку варто пити теплу воду з лимоном