Наразі станом на 16:25 (22:25 за Китаєм) в українців та іноземців не виявлено підвищеної температури або інших ознак респіраторних захворювань. Про це пише УНН з посиланням на Посольство України в КНР.

Читайте також: Евакуація з Уханя розпочалась – люди проходять реєстрацію: фото

За словами дипломатів, якщо у когось зафіксують підвищення температури або якісь симптоми, то замість України його переведуть на карантин у китайську лікарню. Наразі жодного такого випадку не підтверджено.

В Україні людей також декілька разів будуть перевіряти медики.

"Коли громадянин України сідає в орендований нами автобус або автомобіль, йому вимірюють температуру. Після приїзду в аеропорт при вході ще раз міряють, і потім ще один санітарний контроль. Потім уже будуть міряти наші лікарі. І робиться медогляд", – інформують в посольстві.

Як сказав заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко, інформує Урядовий портал, на етапі огляду китайськими медиками не допущено на борт 4 людини: 3 з них – українці і одна іноземка.

Що відомо про евакуацію українців з Уханя

Літак з евакуйованими українцями та громадянами інших країн прибуде 20 лютого о 08:00. Попри те, що низка ЗМІ назвала місто, куди начебто приземлиться літак, МОЗ ще не дали свого підтвердження.

За Словами Зоряни Скалецької та представників МВС, під час посадки на літак, у пасажирів виміряють температуру. Якщо ж вона буде понад 37, 2, то людина не полетить додому, а відправиться до місцевої лікарні.

Після висадки, літак повністю продезінфікують, а усі розхідні матеріали спалять. Усі евакуйовані та персонал літака відправляться на двотижневий карантин.

Що стосується лікарні – вона буде під постійною охороною, а в самому приміщенні будуть застосовані всі необхідні заходи інфекційної безпеки: захисні костюми, спалення та знезараження відходів.

Евакуйовані зможуть покинути місце карантину через 14 днів, але лише після того, як пройдуть усі необхідні процедури та перевірки.


Інфографіка 24 каналу

Міфи та правда про коронавірус / Картинка 24 каналу
Правда та міфи про коронавірус / 24 канал

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.