До такого висновку дійшли вчені з Віденського університету.

Також на тему: За допомогою МРТ можна виявити нерозумних людей

Чорний гумор – показник високого інтелекту

Вони розглянули сприйняття чорного гумору, як складну задачу з обробки інформації, яка залежить від когнітивних, емоційних аспектів і аналізу численних патернів, засвоєних нашою свідомістю.

Дослідники прийшли до висновку, що люди, які розуміють чорний гумор і віддають йому перевагу, мають високий вербальний і невербальний інтелект.


Гумор робить людей привабливішими / Фото Unsplash

Також, побічно, розуміння чорного гумору пов'язане з вищим рівнем освіти. При цьому, такі пристрасті зовсім не пов'язані з підвищеною агресією. Навпаки, агресивність і емоційна нестабільність призводять до зниження розуміння чорного гумору і низькому "рівню задоволення" при його сприйнятті.

Гумор – це сексуально

Цікаво, що люди з почуттям гумору не тільки розумніші, а й сексуальніші та викликають в оточення бажання перебувати поряд з ними.

Іншими словами, гумор підвищує в очах потенційних партнерів думку про потенційного партнера: людини з розвиненим почуттям гумору вважають носієм "якісних генів".

При цьому чоловіки набагато вище оцінюють привабливість жінок, які вміють пожартувати (незалежно від зовнішності), а жінки надають цій рисі в чоловіків дещо менше значення.