У жінки з Вітебської області виявили фрагмент PHK, який може належати до нового типу коронавірусу Covid-19, повідомляє МОЗ Білорусі.

Зверніть увагу: У Польщі спростували інформацію про зараження коронавірусом: фото

У МОЗ повідомили, що жінка повернулася з Північної Італії у супроводі двох колег. Оскільки вони перебували там довгий час, у людей взяли пробні аналізи на наявність коронавірусної інфекції. У двох осіб тести показали негативний результат.

Стан жінки задовільний й ознак захворювання немає, але через результати тесту її направили на додаткові лабораторні аналізи.

Нагадаємо, 28 лютого у Білорусі госпіталізували молодого чоловіка з коронаірусною інфекцією. Нині його стан стабільний.

У Білорусі зареєстрований перший завезений випадок коронавірусу,
– йдеться в повідомленні.

Тести, які провели в Республіканському науково-практичному центрі епідеміології та мікробіології, підтвердили наявність коронавірусу Сovid-19 у студента з Ірану.

"27 лютого був виявлений вірус в одного з громадян Ірану, який прибув рейсом з Баку 22 лютого", – додали у відомстві.

Самого пацієнта та людей, які з ним контактували, помістили в закриті бокси Мінської інфекційної лікарні.

Через випадок зараження Міністерство охорони здоров'я Білорусі вирішило обстежити всіх людей, які прибули з Південної Кореї, Ірану та Італії, починаючи з 20 лютого.

Що відомо про коронавірус Covid-2019: головне

  • Через спалах коронавірусу у Китаї закрили 16 міст, низка країн зупинили авіасполучення з країною.
  • Вірус поширюється у Європі. Нині Італія є епіцентром спалаху коронавірусу в Європі – там зафіксували 29 смертей і понад 1 129 заражених.
  • Станом на 1 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 2 тисячі 979 людей. Загальна кількість інфікованих – 86 тисяча 896 осіб по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 40 тисяч людей.
  • В Україні жоден випадок зараження Covid-2019 не підтвердився. Відомо, що 4 українців заразилися на лайнері Diamond Princess і одна українка інфікувалася в Італії.
  • 20 лютого Україна евакуювала з китайського Уханя 45 українців та 27 іноземців – вони відбувають двотижневу обсервацію у Нових Санжарах.


Дані про смертність від коронавірусу / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.