Як розповів голова Радомишльської райдержадміністрації Віктор Пулковський у коментарі "Громадському", люди погодились на самоізоляцію добровільно.

Важливо Радомишль і коронавірус: хвора жінка померла

"Те коло людей, які безпосередньо контактували, – ці люди є ізольованими та перебувають під наглядом лікарів удома", – зазначив він.

Зауважимо, що ще двоє людей, які контактували з хворою, є жителями Києва. Тому їх ізолювали в столиці. Також із ними провели бесіду та їхні контакти зараз опрацьовують.

Пулковський додав, що наразі стан людей у Радомишлі – спокійний, паніки тут немає.

Раніше медики заявляли про шістьох людей, які контактували з зараженою жінкою. Це її близькі родичі. Вони перебувають вдома на обсервації, бо наразі у них немає симптомів коронавірусу. Мовилося про двох жителів Радомишля та двох киян.

Що відомо про інфіковану коронавірусом жінку з Радомишля

У 70-річної жінки виявили коронавірус 12 березня. Заразилася вона у Польщі. Коли повернулася до України, то одразу до лікарів не звернулася та не самоізолювалася. Більше того, є інформація, що дорогою додому хвора гостювала у родичів у Львові, приймала гостей у себе вдома в Радомишлі та ходила до церкви.

Важливо! Від ускладнень, спричинених хворобою, жінка померла у лікарні 13 березня.

Через ситуацію, що склалася у Радомишлі, можуть запровадити надзвичайний стан. Відповідне рішення може ухвалити Житомирська ОДА вранці 13 березня.

Надзвичайний стан передбачає, зокрема, закриття розважальних закладів і місць, де одночасно може перебувати велика кількість людей.

До теми! Відставити паніку: як пережити карантин через коронавірус в Україні

Що відомо про коронавірус в Україні

  • В Україні підтвердили ще 2 нових випадки коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області. Його дружина перебувала в Італії протягом останніх 14 днів.
  • Раніше коронавірус виявили у ще одного чоловіка з Чернівців. Ще 5 людей зараз перебувають у лікарні з підозрою на коронавірус.
  • Україна закупила тест-системи для виявлення нового коронавірусу. Зокрема, у Київ надійшла понад тисяча тест-систем для виявлення коронавірусу. До кінця тижня повинні довезти ще 5 тисяч.
  • 12 березня в Україні розпочались обмежувальні заходи для запобігання поширення коронавірусу по всій країні.
  • Станом на вечір 12 березня загалом у світі на коронавірус захворіли 127 863 людей, а померли від недуги 4 718 осіб. Число тих, хто одужав, становить 68 310.
  • 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно визнала коронавірус глобальною пандемією.


Де можна пройти тест на коронавірус в Україні / Інфографіка 24 каналу