Жінка з Радомишля, у якої 12 березня підтвердили коронавірус, померла 13 березня. Цю інформацію підтвердив заступник голови МОЗ Віктор Ляшко.

До теми В Україні зафіксували ще два випадки коронавірусу: що відомо про хворих

Що було раніше?

В ОДА повідомили, що о 6 ранку стан жінки був важким – рівень кисню у легенях впав з 77 до 47%, через що її довелось під'єднати до апарату штучного дихання. За словами лікарів, станом на 11 ранку, її стан стабілізувався, а рівень кисню у легенях піднявся до 67%.

Раніше 112ua повідомляли про важкий стан жінки.

Уже сьогодні вранці її підключили до апарату штучної вентиляції легенів, і стан жінки зараз важкий. Все через те, що вона пізно звернулася за допомогою до медиків,
– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 70-річна жінка повернулась з Польщі до Радомишля ще 1 березня. Симптоми хвороби з'явилися ще раніше, втім до лікарні вона не зверталася й навіть навідалася до Львова.

З легеневою пневмонією її госпіталізували 12 березня та одразу оголосили про підозру. Станом на 13 березня, в Україні виявили 3 випадки зараження Covid-19 та 12 випадків на окупованому Донбасі.


Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.