Інформацію про лабораторно підтверджені випадки на території країни повідомили в МОЗ України в офіційному Телеграм-каналі.

До теми По всій Україні ввели карантин через коронавірус: що зміниться

Нові випадки зафіксували у Чернівецькій та Житомирській областях.

В Україні підтвердили два нових випадків коронавірусної інфекції – у жінки пенсійного віку з Житомирської області та чоловіка з Чернівецької області, дружина якого перебувала в Італії протягом останніх 14 днів,
– йдеться в повідомленні.

У МОЗ зазначили, що пацієнти ізольовані, їм надають відповідне лікування. Також у відомстві запевнили, що відстежують людей, які контактували з хворим.

На коронавірус захворіла жінка з Житомирської області

Відомо, що жінка не відразу звернулась за допомогою лікарів і не самоізолювалась після приїзду з-за кордону.

70-річна жінка повернулась 1 березня з Польщі до Радомишля на Житомирщині. Наразі стан жінки середньої тяжкості, вона перебуває в інфекційному відділені.

Медики знають про шість людей, які разом із нею проживають. Вони перебувають вдома на обсервації, бо наразі у них немає симптомів коронавірусу. Згодом під час брифінгу голова Житомирської ОДА розповів, що жінка приймала гостей та ходила до церкви, бо не знала, що хвора.

В райцентрі Радомишль, де проживає жінка, вводять надзвичайний стан.

Другий хворий на коронавірус чернівчанин: його жінка на обсервації

Чоловіку з Чернівецької області 64 роки, наразі його стан стабільний.

Дружина хворого, яка повернулась з Італії, перебуває на обсервації. Сама жінка почувається добре та немає ознак гострих вірусних захворювань, їй проводять лабораторні тести та дослідження.

Всі інші контактні особи встановлені – це літні люди без тісних родинних контактів. За словами голови Чернівецької ОДА Сергія Осачука, їх небагато.

3 березня Україна оголосила про перший зафіксований випадок коронавірусу в країні.

Коронавірус в цифрах / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.