Інтенсивність поширення інфекції в Штатах стрімко зростає. Про це повідомляє CNN з посиланням на дані онлайн-карти університету Джона Хопкінса.

До теми Світ перебуває лише на початку пандемії COVID-19, – головний інфекціоніст США

Яка ситуація з коронавірусом в США: останні новини

  • США наразі перебувають на першому місці у рейтингу за кількість хворих на COVID-19. Водночас у Штатах зробили рекордну кількість тестів – понад 38 мільйонів.
  • У Штатах двічі упродовж одного тижня фіксували антирекорди з добового приросту хворих. Станом на 11 липня зареєстрований новий рекорд.
  • Протягом доби в США виявили 63 242 нових хворих – це абсолютний максимум від початку епідемії.
  • Водночас, попри нові випадки зараження, показник смертності від ускладнень захворювання залишається "відносно стабільною" та "порівняно низькою".
  • Окрім того, середній вік пацієнта з коронавірусом зменшився приблизно на 15 років у порівнянні з початком спалаху.

Що кажуть епідеміологи і як реагують чиновники

Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі констатував, що ситуація в країні дуже серйозна. Тому у Білому домі закликали молодих американців пройти тест на вірус, навіть якщо у них немає симптомів захворювання.

Фахівці в галузі охорони здоров'я відзначають, що реальні цифри можуть в 10 разів перевищувати офіційні дані.

Фаучі попереджає, що країна ще "не повністю" контролює пандемію, а щоденна кількість випадків інфікування може зрости до 100 тисяч, якщо COVID-19 продовжить поширюватися такими ж темпами.

Зазначимо, що через спалах коронавірусу вперше режим major disaster оголосили на всій території США.

Коли у США з'явиться вакцина та ліки

Президент Дональд Трамп обіцяв, що вже до кінця 2020 року американцям буде доступна вакцина від COVID-19 та ефективні ліки. Також глава держави оптимістично налаштований щодо відновлення економіки після коронавірусної кризи.

Раніше У США антирекорд за кількістю випадків COVID-19: з’явився новий епіцентр пандемії