Про це повідомляє CNN. У вівторок, 11 лютого, влада Гонконгу частково евакуювала мешканців із багатоквартирного будинку, щоб перевірити систему водопостачання та каналізації. Наразі інформація про новий спосіб передачі не є підтвердженою.

Читайте також: Скільки людей захворіло на вірус з Китаю та у яких країнах: онлайн-мапа

Двоє жителів, які мешкають на різних поверхах, були заражені вірусом COVID-19. Одна з них, 62-річна жінка, ніколи не була в Ухані і не спілкувалася з іншими зараженими людьми. Другим хворим є чоловік, через квартиру якого проходив один і той же каналізаційний стояк, що й у жінки вдома.

У густонаселеному Гонконзі це може призвести до того, що сотні людей можуть заразитися на території власного будинку.

Додамо, що днями китайські і американські дослідники підтвердили, що коронавірус також поширюється через фекалії. Відтак передача COVID-19 може бути можливою через каналізацію. У зв'язку з цим, медичні організації, включаючи Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ), рекомендують ретельно дотримуватися правил особистої гігієни.

Станом на 12 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 1 115 людей. Загальна кількість інфікованих – 45 188 осіб по всьому світу. Втім є і хороші новини – одужало 4 850 людей.


Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.