Одним із таких цінних компонентів є куркума, тож розповідаємо, як правильно пити воду з куркумою.

Дивіться також Секрет довголіття: 7 продуктів, які здатні продовжити життя

Чому куркума корисна

До складу куркуми входять вітаміни групи B, аскорбінова кислота, філлохінон, кальцій, залізо, фосфор, долин, йод, ефірні олії. Столова ложка куркуми забезпечує 26% добової потреби в марганці, 16% добової потреби в залізі, 5% добової потреби в калії та 3% добової потреби у вітаміні С

Що буде, якщо зранку пити теплу воду з куркумою

Куркума – це потужний протизапальний та антиоксидантний засіб. Якщо гострий запальний процес є нормальною реакцією імунної системи на хворобу, то хронічне запалення – це порушення, яке провокує збої у функціонуванні багатьох органів і систем.

Саме хронічні запальні процеси можуть спричинити розвиток серцево-судинних захворювань, нейродегенеративних процесів, порушення метаболізму.

Якщо ж ви випиватимете зранку склянку води з куркумою – це покращить стан судинного ендотелію, підвищить міцність та еластичність судин. Також куркума знижує рівень ліпопротеїнів низької щільності, тобто "поганого холестерину".

Є наукові дані, які підтверджують, що регулярне вживання куркуми є профілактикою розвитку хвороби Альцгеймера.

Як бачимо, вода з куркумою – це відмінне рішення, якщо ви хочете залишатись здоровим. Ба більше, куркума має також антидепресивну дію.

Кому не можна пити воду з куркумою

  • вагітним та жінкам, що годують,
  • людям, які страждають на жовчнокам'яну хворобу,
  • діабетикам,
  • алергікам,
  • людям зі зниженим артеріальним тиском,
  • тим, хто має захворюваннями органів ШКТ у стадії загострення.