Що відомо про госпіталізацію чоловіка

Як повідомляє Mukachevo.net з посиланням на власні джерела, чоловік звернувся до медиків, і після цього у Берегові було скликано протиепідемічну комісію. Вона вирішила госпіталізувати хворого до обласної інфекційної лікарні з використанням спецзасобів захисту.

Зверніть увагу! Чи пропускатимуть українців через кордон із симптомами коронавірусу: відповідь ДПСУ

В інфекційній лікарні для прийому хворого підготували спеціальний бокс. За словами начальника Департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавети Біров, чоловіка до ізолятора помістили разом із дружиною.

У хворого взяли всі аналізи для перевірки та направили до лабораторії. Наразі спеціалісти уточнюють зв'язки закарпатця з жителем Китаю, адже той не міг точно пояснити коли його роботодавець повернувся.

Відомо, що закарпатець народився в 1985 році. В Будапешті він працює на ринку на китайця. Останній – родом із провінції Хубей, столиця якої Ухань є епіцентром зараження на коронавірус.

Хвилюватися не слід

Біров у коментарі Сайту міста Ужгород уточнила, що чоловік вирішив звернутися до лікарів, оскільки мав ознаки хвороби з кашлем. Але температури в нього не було.

Звернувся він до сімейного лікаря телефоном і повідомив, що в Угорщині працював на ринку з китайцями. Сімейний лікар, зі свого боку, відвідав хворого, маючи на собі засоби індивідуального захисту. Також медик встановив, що у чоловіка є ознаки захворювання на гострий бронхіт.

Але враховуючи, що пацієнт не міг відповісти, коли приїхав власник ринку з Китаю, медики провели застережні заходи, викликали бригаду швидкої допомоги,
– додала начальниця Департаменту охорони здоров'я.

За її словами, за підсумками глибокого збору та аналізу інформації, стало відомим, що китаєць, у якого працював закарпатець, виїжджав на батьківщину на Католицьке Різдво. Тому небезпеки контакту з хворим на коронавірус чи зараження немає.

Радимо ознайомитися! Коронавірус в Італії та можливість поширення: що пишуть іноземні ЗМІ

До слова, напередодні через підозру на коронавірус госпіталізували чоловіка у польському Кракові. Відомо, що він перебував у Азії, але не в Китаї

Зауважимо! В Україні поки не підтвердили жодного випадку захворювання на коронавірус, хоча кількох людей госпіталізували з такою підозрою. Крім того, двоє українців заразилися коронавірусом на круїзному лайнері Diamond Princess – це 37-річна жінка та 25-річний чоловік: вони були членами екіпажу та працювали у частині обслуговування. Вони вже одужали.

Що відомо про коронавірус: головне

  • Розповсюдження небезпечного коронавірусу почалося з міста Ухань, яке згодом ізолювали. Влада Китаю побудувала окремі лікарні для хворих.
  • Низка країн зупинили авіасполучення з Китаєм, але вірус поширився на Італію, Фінляндію, Німеччину, Канаду, Францію, Малайзію, Таїланд, Австралію, США, Саудівську Аравію, Сингапур, В'єтнам, Камбоджі, Шрі-Ланку, Іспанію, Бельгію, Великобританію, Японію, Південну Корею, Непал, Канаду, Камбоджу, Філіппіни, Іспанію, Швецію, Росію, Індію, ОАЕ, Бельгію, Єгипет, Іран, Кувейт, Бахрейн і Афганістан.
  • Станом на 24 лютого від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, у Китаї померли 2 663 людини. Загальна кількість інфікованих в усьому світі – понад 80 тисяч. Втім, є і хороші новини – одужали понад 25 тисяч людей.
  • 24 лютого голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пік епідемії коронавірусу вже минув.


Коронавірус у цифрах / Інфографіка 24 каналу