Про це заявив міністр науки та техніки КНР Ван Чжиган на пресконференції з нагоди публікації Держрадою країни Білої книги "Боротьба з COVID-19: дії Китаю", передає газета "Женьмінь жибао".

Також на тему: Китай не хоче, щоб США створили вакцину від COVID-19 першими, – американський сенатор

На наступному етапі, коли китайська вакцина буде готова до застосування після того, як її створять і перевірять, ми виконаємо ті зобов'язання, які озвучив голова КНР Сі Цзіньпін на 73-й сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я, і зробимо її доступною всьому світу,
– сказав Ван Чжиган.

За його словами, вчені в КНР розробляють як мінімум п'ять вакцин. Деякі з них вже приступили до випробувань. Міністр зазначив, що при створенні вакцини віддається пріоритет її безпеці, ефективності та доступності.

"Як показує історія боротьби людства з епідеміями, фундаментальною стратегією для протистояння є саме розробка вакцин. Світу потрібно посилити співпрацю в їхній розробці та наступних етапах", – пояснив міністр.

Вакцина проти коронавірусу: що відомо

  • У різних країнах світу почали розробку вакцини проти коронавірусу.
  • ВООЗ зареєструвала 133 потенційних вакцини, які розробляють для захисту населення від COVID-19. 10 потенційних вакцин проходять клінічні випробування у США, Великобританії та Китаї.
  • В Україні не працюють над розробкою.
  • Прихильники теорії змов та конспірологи бачать у вакцині проти COVID-19 небезпеку.