Дослідження опублікували у журналі Neuropsychologia.

Читайте також: Які мінерали здатні покращити пам'ять: відповідь вчених

Науковці вирішили перевірити, яким є ефект від багатогодинних ігор для тренування мозку і чи вони здатні забезпечити перевагу в схожій грі.

Усіх учасників поділили на дві групи. Перша по 13 годин грала в ігри для покращення пам’яті впродовж 20 днів. Вони шукали значок за квадратами, гра ускладнювалася від рівня до рівня. Друга група не проходила тренувань.


Ігри для тренування мозку не покращують пам'ять

Після цього дві групи зіграли у гру, де потрібно було запам’ятовувати не значки, а цифри. У підсумку учасники обох груп продемонстрували практично схожі результати.

Висновок вчених такий: ігри для покращення пам’яті не впливають на когнітивні здібності.

Фахівці натомість радять людям для покращення роботи мозку добре висипатися, правильно харчуватися та підвищувати рівень освіти.

До слова, психічне та фізичне здоров’я тісно пов’язані між собою, тому, щоб покращити пам'ять, необхідно взяти собі за звичку дотримуватися цих порад.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділіЗдоров'я.